E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Biz eticaret paketleri değil e-ticaret çözümleri üretiyoruz.

Biz buna kısaca Omnichannel Eticaret diyoruz.

Feyz Medya klasik E-ticaret'e hizmet veren taraftan değil hizmet alan taraftan bakar. Biz size e-ticaret çözümleri sunarken, diğer yazılım şirketleri gibi paket haline getirilen yazılımları satmıyoruz.

Ne yapıyoruz?

Öncelikli olarak isteklerinize beraber karar verip iş planımızı hazırlıyoruz. Yazılım, tasarım, CRM, içerik, kampanya, dijital pazarlama, lojistik, muhasebe, stok gibi tüm planlamaları yapıp hemen ardından ihtiyaçlarınıza yönelik e-ticaret sitenizi anahtar teslim size sağlıyoruz. Evet buraya kadar okuduğunuz bölümlerin tamamını herhangi bir eticaret çözümleri sunan şirket de size sağlayabilir.

Farkımız?

Öncelikle bütçemizi ve hedef kitlemizi belirleyip, yaş, cinsiyet, şehir, sosyal durumu gibi analizler yapıp bu analizler doğrultusunda, dijital pazarlama fikirlerini oluşturuyor ve dijital pazarlama kanallarını planlıyoruz. Arama motorları, sosyal medya kanalları, içerik pazarlaması, e-mail marketing gibi sayısı artırılabilir çok kanallı bir dijital pazarlama hareketine geçiyoruz. Satışları seyrederek reklam yatırımlarımızı bu doğrultuda revize ediyor ve doğru olan kanalı daha efektif kullanmaya çalışıyor ve reklam sürdürülebilirliğini sağlıyoruz. Müşteri deneyim kalitesini artırmak adına size bu konuda da fikirler ve marka habercisi müşteri kitlesi oluşturmak için en mükemmel kampanyalar ve promosyonları beraber oluşturuyoruz.
Tüm bu profesyonellik gerektiren segmentlerin tamamında sizinle beraber yaşıyor, uyguluyor ve projemizi büyüterek devam ediyoruz.

Profesyonel Yardım

Tüm bu süreç de size gerçek profesyoneller yardımcı olacak. E-ticaret, yazılım, dijital pazarlama uzmanı gibi kendi branşının en iyileri ile çalışıyor olacaksınız.