HAKKIMIZDA

Biz; 2009 yılında İzmir/Alsancak da kurulan Google Partner'i, ROI odaklı dijital pazarlama ajansıyız. Butik bir ajans olduğumuzu gururla söyleyebiliriz, çünkü paket ve kalıplaşmış hizmetler yerine sizin ihtiyaçlarınıza özel hazırlayacağımız strateji, planlamalar ve beraber belirleyeceğimiz bütçeler ile sizi hedefinize en kısa sürede taşıyoruz.


"10 yıllık sektörel deneyim"

Size sadece interaktif pazarlama hizmeti verip, verimlilik takibini size bırakmıyoruz. Tüm bu analizleri beraber yapıyoruz ve mükemmel seviyelerde dijital pazarlama imkanı sağlıyoruz. Kısacası size "ROI" odaklı çözümler sunuyoruz. Tüm bu konularda size dünyadaki profesyonellerin kullandığı Frosmo, Searchmetrics, LRT, Ahref, Google Analytics gibi alanının en iyi araçları yardımıyla hizmet veriyoruz.


"Performans odaklı bütçe yönetimi"


Size gelen clicklerin hangi kelimelerden geldiğini, ve hangi kelimelerden gelen clicklerin satışa dönüşmediğini tespit ediyor negatif anahtar kelimeleri hesabınızdan yok ediyoruz. Tüm bu olası verimsiz reklam giderini satışa dönüşme olasılığı yüksek reklam kelimelerine aktarıyor ve reklam verimliliğinizi artırıyoruz. Bu ölçümlemelerle ilgili %500'e varan verim artışı ve yarı yarıya düşen bütçelerle karşılaşmaktayız.

Profesyonel ROI danışmanlarımız ile reklam performansınızın ölçümlenmesini sağlayabilir, bütçenizi en verimli şekilde kullanılmasını sağlayabiliriz.


"Yaptığımız mükemmel raporlama sistemi ile üzerinde çalıştığımız projenin adım adım gelişimini, aylık reel toplantılarla sizlere sunuyoruz."